Zprávy  Kriminalita  Od čtenářů  Fotoreportáže  Inzerce  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Kdopak bude katovickým fotbalovým fanouškům čepovat pivo?

 STRAKONICE/KATOVICE - 13. září 2019 - 21:45 - Kdo bude po sobotním (14. září 2019, Divize A, začátek v 16:30) fotbalovém utkání mezi Katovicemi a Hořovickem čepovat pivo zdejším divákům? Rozhodne o tom výsledek neobvyklé sázky známých osobností.

 Text: Pavel Pechoušek, pracovník PR

www.dre-kon.cz   

   Jisté je jedno, nebude to katovická oblíbená hospodská, ale jeden z dvojice Dušan Krankus, který je ředitelem strakonického měšťanského pivovaru Dudák, nebo Tomáš Hajdušek, předseda katovického fotbalového klubu SK Otava Katovice.

   Krankus a Hajdušek se spolu vsadili a záležet bude na tom, kdo duel vyhraje. Ale ať to dopadne jakkoliv, tak katovičtí fandové se mohou těšit na sud zdarma. Pokud uspějí jejich oblíbenci, bude pivo fanouškům čepovat Dušan Krankus, a když mužstvo z Katovic prohraje, bude diváky obsluhovat Tomáš Hajdušek.

   Klání má jednu zvláštnost. Domácí fotbalisty povede do boje sám šéf klubu. Po minulém kole se rozhodl skončit trenér Roman Malý, který působil u mužstva dlouhých deset let. Nového kouče hráči oficiálně poznají až v úterý 17. září, tento zápas odkoučuje Tomáš Hajdušek.

   „Strakonický pivovar je naším významným sponzorem, za což děkujeme. Když přiletěla od Dušana tato nabídka, rád jsem ji přijal,“ říká s úsměvem na tváří první muž katovického fotbalu, jehož áčko je vůbec nejúspěšnějším mužstvem Strakonicka.

   „Katovicím u nás fandíme. Jsme rádi, že reprezentují náš region ve fotbalové divizi. Atmosféra při utkáních je vynikající a my jsme samozřejmě rádi, když divákům při utkání chutná naše pivo,“ uzavírá ředitel Krankus.

  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2008 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist