Zprávy  Kriminalita  Od čtenářů  Fotoreportáže  Inzerce  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Rekonstrukce obchvatu Vodňan přinese dopravní komplikace

 VODŇANY - 14. března 2016 - 21:04 - Dopravní policisté Krajského policejního ředitelství Jihočeského kraje upozorňovali již předem  řidiče na možné komplikace, zpoždění a kolony na páteřní komunikaci I/20 u Vodňan v souvislosti s rekonstrukcí obchvatu Vodňan. Ta má začít dnes, 14. března, a trvat do června. Podrobnosti poskytl mluvčí Policie ČR Jiří Matzner.

 Text: Zdeněk Přibyl

www.dre-kon.cz   

   "V souvislosti s rekonstrukcí přeložky či obchvatu Vodňan v době od 14. 3. 2016 do 27. 6. 2016 bude úplně uzavřen zhruba 6 km úsek této komunikace. Kompletní uzavírka se bude přesněji týkat úseku od 182,3 až do 187,8 kilometru," upřesnil mluvčí Jiří Matzner.

   Objízdné trasy jsou vytýčeny pro nákladní dopravu nad 6t, autobusy i ostatní dopravu. Řidiči musí pečlivě sledovat dopravní značení. Bude vyznačeno minimálně šest objízdných tras, nicméně ty nejsou kapacitně adekvátní uzavřené komunikaci, takže bude docházet ke zdržení. Řidiči se podle slov mluvčího musejí obrnit trpělivostí.

   Objízdná trasa pro nákladní dopravu nad 6t ve směru na Písek vede od Češnovic směrem na Netolice, Prachatice, Vimperk, Strakonice, Novou Hospodu a Písek.

   Ve směru na České Budějovice od Písku na Novou Hospodu a směrem na Strakonice, Volyně, Vimperk, Netolice a přes Češnovice do Českých Budějovic.

   Trasa pro ostatní dopravu směrem na Písek povede přes Hlubokou nad Vltavou, Albrechtice nad Vltavou, Nový Dvůr směr Písek. V opačném směru na České Budějovice přes Vodňany a Újezd.

  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2008 až 2015, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist