Zprávy  Kriminalita  Od čtenářů  Kultura  Fotoreportáže  Inzerce  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Uzávěrka grantu Města Strakonic a Nadace Blanicko-Otavské  

 STRAKONICE - 4. listopadu 2014 - 12:26 - Uzávěrka podávání žádostí o finanční prostředky ze společného grantu Zdravého města Strakonic a Komunitní nadace Blanicko-Otavské bude v pátek 14. listopadu. Z grantu mohou zejména neziskové organizace a někteří další žadatelé získat až 18 000 korun na vyjmenované projekty. Informuje o tom oficiální web strakonické radnice.

 Text: Zdeněk Přibyl

www.dre-kon.cz   Reklama u nás se vyplatí. Více...

   Letos poprvé bude rovněž možné žádat také o menší granty do 5 000 korun na zjednodušeném formuláři. Rovněž premiérově se mohou o podporu ucházet neformální sdružení mládeže.

   V rámci společného grantu mohou získat podporu jednorázové i trvalé aktivity zaměřené zejména na systematické zapojování co nejširší veřejnosti do dění ve Strakonicích. Podpoře se budou těšit akce iniciované a spoluorganizované veřejností, svépomocné aktivity, rozvíjení dobrých sousedských vztahů stejně jako zkrášlování okolí bydliště nebo veřejných prostor či ochrana přírody.

   K vybraným projektům patří i oblast filantropie a benefičních akcí, vytváření systému práce s dobrovolníky, oživování veřejného prostoru, venkovní kulturní akce a zapojování do kampaní jako jsou Svátek sousedů, Zažít město jinak, Den bez tabáku, Dny zdraví a další. V neposlední  řadě budou mít šanci akce zaměřené na propagaci zdravého životního stylu - zdravé stravování, pohyb pro všechny a jiné.

   Více informací a formulář žádosti získají žadatelé na stránkách nadace www.konabo.cz. Žádost lze odevzdat do termínu uzávěrky osobně v Komunitní nadaci Blanicko – Otavské, Tyršova 53/2, Písek nebo je zaslat poštou, nejpozději s razítkem data uzávěrky.

   Konzultaci ke grantu si lze domluvit v nadaci na čísle 778 080 809 nebo na Městském úřadě Strakonice, Velké náměstí 2 u Mgr. Michala Novotného, tel. 383 700 116, e-mail: zdravemesto@strakonice.eu.

  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2008 až 2014, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...