Zprávy  Kriminalita  Od čtenářů  Fotoreportáže  Inzerce  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Fanoušci Slavie hráli ve Strakonicích ve prospěch nemocnice

 STRAKONICE - 27. června 2017 - 16:32 - Fanoušci fotbalové Slavie Praha si v sobotu 24. června proti sobě zahráli ve Strakonicích. Výtěžek z dobrovolného vstupného ve výši osm tisíc korun darovali místní nemocnici.

 Z redakční pošty: Iva Nováková, PR Jihočeské nemocnice, a. s.

www.dre-kon.cz   

   Nemocnici Strakonice podpořili organizátoři 17. celostátního setkání fanklubů SK Slavia Praha, které se uskutečnilo v sobotu 24. června na strakonickém stadionu Na Sídlišti. Celkem 32 týmů z celé ČR se utkalo v tradičním turnaji, který letos organizoval strakonický spolek. Nemocnici darovali výtěžek z dobrovolného vstupného ve výši 8 tisíc korun.

   „Finance použijeme na pořízení nového diagnostického přístroje pro Centrum péče o zrak, takzvané fundus kamery. Podpory organizátorů turnaje si velmi vážíme. Rád bych zdůraznil, že každá darovaná částka má smysl,“ řekl ředitel Nemocnice Strakonice Tomáš Fiala.

   Turnaj vyhrál tým Zahrádkáři Brandýs nad Labem. „Celá akce se mi moc líbila! Měla vysokou úroveň sportovní i organizační. Strakonická parta pořadatelů odvedla skvělou práci,“ dodává ředitel nemocnice.

  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2008 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist