Zprávy  Kriminalita  Od čtenářů  Fotoreportáže  Inzerce  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Strakonický rozpočet roku 2017 podporuje zdejší Nemocnici

 STRAKONICE - 20. prosince 2016 - 19:22 - Zastupitelstvo města Strakonic se sešlo na svém jednání ve středu 14. prosince. Zastupitelé jednomyslně schválili rozpočet města Strakonic na rok 2017.

 Z redakční pošty: Markéta Bučoková, PR, radnice Strakonice

www.dre-kon.cz   

   Program posledního jednání zastupitelstva města Strakonice v roce 2016 mimo jiných obsahoval bod s rozpočtem města na rok 2017. Po jeho projednání všech přítomných 19 zastupitelů jednohlasně schválilo navržené hospodaření města pro příštích dvanáct měsíců.

   Díky ekonomicky šetrnému hospodaření vedení města v uplynulých dvou letech mohou být v položce výdajů zahrnuty investiční akce jako například spoluúčast na výstavbě komunikace I/22 Strakonice – severní dopravní půloblouk v hodnotě 16 milionů korun, rekonstrukce ulice Krále Jiřího z Poděbrad, kde by měla být opravena vodohospodářská infrastruktura, veřejné osvětlení a povrch samotné komunikace ve výši nákladů 23 milionů korun či realizace kanalizačního sběrače v ulici Volyňská nákladem 35 milionů korun. 

   Dále byla schválena dotace ve výši 400 000 korun, plně hrazená ze zdrojů rozpočtu poskytovatele, kterým je město Strakonice, subjektu Nemocnice Strakonice, a.s. Finanční prostředky jsou vázány na zakoupení dialyzačního monitoru, přístroje používaného k očišťování krve.

   Vedení města Strakonic je plně připraveno finančně vypomoci strakonické nemocnici. Snahou vedení města je v napjatém rozpočtu ušetřit finanční prostředky určené k účelu dotačního titulu.

  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2008 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist