Zprávy  Kriminalita  Od čtenářů  Fotoreportáže  Inzerce  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 V nemocnici Strakonice zajistí rodičům u lékaře hlídání dětí  

 STRAKONICE - 11. ledna 2016 - 20:02 - Strakonická nemocnice je už druhou nemocnicí v Jihočeském kraji, která zprovoznila dětský koutek. Slouží především rodičům, kteří jdou na lékařské vyšetření do tohoto zdravotnického zařízení a nemají, kdo by jim dítě pohlídal. V kraji funguje ještě dětský koutek při Nemocnici České Budějovice, a. s., který byl zprovozněn vloni v červnu.

 Z redakční pošty: Ivana Kerlesová, mluvčí jihočeských nemocnic

www.dre-kon.cz   

   Dětský koutek při strakonické nemocnici se nachází v prostoru Dětské skupiny Srdíčko – v přízemí budovy Dětského centra Jihočeského kraje, za budovou lékárny.

   "Pacienti měli při návštěvě nemocnice kvůli svému vyšetření problém s pohlídáním svých dětí. Dětský koutek je vhodným řešením pro všechny rodiče, kteří nemají nikoho, kdo by jejich děti v takové situaci pohlídal,"  uvedl ředitel Nemocnice Strakonice, a. s., Tomáš Fiala.

   Ve výjimečných případech slouží koutek i k okamžitému předání dítěte k přechodnému pohlídání například v případě úrazu, autohavárie nebo třeba překotného porodu matky a podobně.

   Hlídání dětí v dětském koutku při nemocnici probíhá pod dohledem odborného personálu po dobu ošetření jejich rodičů v některém z ambulantních pracovišť nemocnice. Koutek má otevřeno ve všední dny od 8:00 do 18:00. Věk dítěte není omezen.

   Podmínkou pro hlídání dítěte je jeho předchozí ohlášení, minimálně dvě hodiny předem na telefonním čísle 778 702 522. Pouze výjimečně, u akutních případů, lze dítě do dětského koutku umístit i bez předchozí domluvy. Při vyzvednutí dítěte musí rodič předložit doklad o ošetření v Nemocnici Strakonice.

  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2008 až 2015, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist