Zprávy  Kriminalita  Od čtenářů  Fotoreportáže  Inzerce  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 OBRAZEM: Koncert ve Volenicích zpříjemnil předvánoční čas 

 VOLENICE - 17. prosince 2015 - 19:54 -  Předvánoční čas si rodiče a přátelé ZŠ a MŠ Volenice zpříjemnili tradičním koncertem. Konal se 15. prosince a navodil tu pravou atmosféru blížících se Vánoc.

 Z redakční pošty: text - Michaela Nováková, ZŠ a MŠ Volenice,

 foto - Jan Škrle

www.dre-kon.cz   

   Děti si pod vedením pedagogů nacvičily hudební, taneční i dramatická vystoupení, která představily v tělocvičně vyzdobené vlastními výrobky.
Vánoční koncert zahájili žáci 1. stupně se svojí sestavou z aerobicu, která byla plná šarmu a exotiky. Žákyně 2. stupně zatančily na oblíbenou vánoční písničku Last Christmas. Poté se slova ujal pan ředitel Luděk Cimrhanzl a srdečně přivítal všechny přítomné.

   Z našich prvňáčků se stali líbezní andílci, kteří nám všem zarecitovali básničky. Vynikající výkon podala 2. třída se svojí pohádkou Sedmero havranů. O rok starší žáci sehráli tradiční pohádku, bez které by se Vánoce rozhodně neobešly – Tři oříšky pro Popelku. Na pohádku navázali žáci 7. ročníku, kteří ji představili v originálním parodickém zpracování. Pohádek nebyl konec - žáci 6. ročníku si nacvičili Mrazíka. Děti 4. třídy uvedly na scénu pohádkový muzikál Ať žijí duchové. Že Vánoce, Vánoce přicházejí, nám vtipně touto písní připomněli žáci 8. třídy.

   Děti dokázaly, že učit se hrát na hudební nástroj má smysl. Každého okouzlily tóny fléten, kytar, piána a houslí. Spolu se sborem a 5. třídou zazněly překrásné vánoční písně. Konec Vánočního koncertu patřil těm nejstarším žákům a pedagogickému sboru. Společně zazpívali závěrečnou písničku.

  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2008 až 2015, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist