Zprávy   Kriminalita   Kultura   Fotoreportáže   Inzerce   FACEBOOK   Redakce   Reklama   Odkazy
  

 

 Muzeum středního Pootaví slaví 120 let a otevře výstavu

 STRAKONICE - 21. března 2014 - 12:20 - Výstava ke 120. výročí založení strakonického Muzea středního Pootaví připomene různými formami důležité okamžiky z historie muzejní činnosti a jejích proměn ve Strakonicích. Slavnostní otevření je naplánováno na úterý 1. dubna v 16:00 v kapitulní síni hradu. Informuje o tom webová stránka muzea.

 Text: Zdeněk Přibyl  

Reklama u nás se vyplatí. Více...    Reklama u nás se vyplatí. Více...

   Výstava bude otevřena od 2. dubna do 20. července. Návštěvníci tu najdou například dobové fotografie, nejstarší a nejnovější sbírkové předměty, propagační materiály a ukázky publikační činnosti. Po dobu trvání se v rámci doprovodného programu výstavy uskuteční také čtyři komentované prohlídky s číší vína. Jejich termíny jsou 16. dubna, 21. května, 18. června a 16. července, vždy od 18:00.

   Slavnostní otevření výstavy k jubileu strakonického muzea v den zahájení nové sezóny doprovodí hudební soubor 5 o'clock coffee mistrně ovládající řadu akustických nástrojů. Součástí zahajovacího programu bude i křest nového vydání knihy Hrady, hrádky a tvrze na Strakonicku, Vodňansku a Blatensku, jejímiž autory jsou František Kašička a Bořivoj Nechvátal. 

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2008 až 2014, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...