Zprávy  Kriminalita  Od čtenářů  Fotoreportáže  Inzerce  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 Na zámku v Blatné se stal další tragický úraz - pád ze střechy

 BLATNÁ - 24. října 2016 - 14:49 - Na zámku v Blatné se stal v poměrně krátké době další tragický pracovní úraz. V minulém týdnu tu ve středu 19. října spadl ze střechy teprve pětatřicetiletý muž, který pracoval na její rekonstrukci. "Pádem asi z patnáctimetrové výšky utrpěl vážná zranění. I přes veškerou snahu zdravotníků a policistů se muže zachránit nepodařilo a muž na místě svým zraněním podlehl. Okolnosti a příčina úmrtí jsou předmětem šetření," řekla strakonická policejní mluvčí Jaromíra Nováková. (top)


OBRAZEM: V zámeckém parku v Blatné zemřel řidič traktoru

 BLATNÁ - 14. září 2016 - 9:46 - Policie vyšetřuje tragický pracovní úraz, který se stal v úterý 13. září dopoledne v zámeckém parku v Blatné.

 Text: Tomáš Přibyl, foto poskytl HZS Jihočeského kraje

   "Poškozený, 67letý muž, řídil v parku malotraktor, se kterým sjel z dosud nezjištěných příčin do místního rybníku, kdy utrpěl zranění neslučitelná se životem," řekla strakonická policejní mluvčí Jaromíra Nováková.

   "Na řidiče se svalil traktor i převážený náklad. Zasahující profesionální hasiči z blatenské stanice z bahna rybníku vytáhli navijákem z cisterny nejprve traktor a vlek, teprve pak se mohli společně se zdravotníky ZZS dostat k řidičovi," doplnila mluvčí hasičů Vendula Matějů.

   Na vyšetřování toho, co se stalo, se podílí také Inspektorát bezpečnosti práce.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2008 až 2015, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist